Elektronika a počítače > Akční hry & FPS

Counter Strike 1.6 - Cheats

(1/25) > >>

DJ:
Priznej te se ale pravdive

Pozili jste to nekdy??? ja teda nikdy
jak vidim ty cheatery tak bych jim ruce usekl  :kat:

male ukazky


Orfeus:
Já se přiznávám,že jsem cheaty používal na jiných 3D online střílečkách (Vietcong,BF2 apod...).Používal jsem wallhack a aimbota,už to nedělám,po týdnu mě hra s cheatama nebavila. :)

LucoLoss:
Už jsem k tomu psal někam jinam, ale sem to taky napíšu...CSko jsem hrál asi 2 roky, když jsem zkusil cheatovat, bylo to po měsíční pauze, předtím jsem hrál dost dobře :) s cheatem jsem hrál 2 týdny, ale jen na serverech, kam jsem nechodil, na mých oblíbených jsem necheatoval(přece jen na paress.cissa.sk serveru mám pár kámošů, tohle by byl vůči nim nefér způsob hry) a i když řeknete, že to je blbost, tak mě to něco naučilo...naučilo mě to předvídat, kde by se někdo mohl schovávat, nebo kde by na vás někdo mohl vyskočit zpoza rohu. Tolik já a cheaty...jinak jsem používat ESP, wallhack a někdy i glowing players(svítící hráči). Nikdy už to nezapnu, protože a) stejně ta hra padá  b) pořád je tam spousta svinstva i když to antivir nepozná  c) je to nefér.
A největší sviňárna je speedhack :) ten jsem nikdy nepoužil, jen s BOTama

[R]endy:
ja sem to skusil na csku a hned sem dostal ban na fakaheda.eu  a od ty doby necheatuju P.S. jen sem to skousel cca 15 min a chtel jsem hrat jeste cca 1 hod

deScaad:
Nidky nezkousel a nikdy nebudu...lide co pouzivaji cheaty (stale nemluvim o vyzkouseni) jsou ubozaci :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi