Sport > Hokej

Česká hokejová reprezentace

(1/3) > >>

Dead:
Se celkem divím, že tu téma nemáme. Psal bych sem veškeré věci, které se budou týkat, jak seniorské, tak i juniorské reprezentace. Stejně tak by se sem mohl psát úpadek českého hokeje, názor na trenéry, co je špatně, s čím nejste spokojeni, co se dá zlepšit, apod...

Dead:
A já rovnou začnu s dnešní nominací na ZOH v ruské Soči.

Brankáři:
Ondřej Pavelec (Winnipeg/NHL), Jakub Kovář (Jekatěrinburg/KHL), Alexander Salák (Petrohrad/KHL)

Obránci:
Radko Gudas (Tampa/NHL), Zbyněk Michálek (Phoenix/NHL), Michal Rozsíval (Chicago/NHL), Ladislav Šmíd (Calgary/NHL), Marek Židlický (New Jersey/NHL), Michal Barinka (Vítkovice), Tomáš Kaberle (Kladno), Lukáš Krajíček (Minsk/KHL)

Útočníci:
Patrik Eliáš (New Jersey/NHL), Michael Frolík (Winnipeg/NHL), Martin Hanzal (Phoenix/NHL), Aleš Hemský (Edmonton/NHL), Jaromír Jágr (New Jersey/NHL), David Krejčí (Boston/NHL), Milan Michálek (Ottawa/NHL), Ondřej Palát (Tampa/NHL), Tomáš Plekanec (Montreal/NHL), Vladimír Sobotka (St. Louis/NHL), Jakub Voráček (Philadelphia/NHL), Roman Červenka (Petrohrad/KHL), Petr Nedvěd (Liberec), Jiří Novotný (Lev/KHL)


Co říkáte na nominaci? Změnili byste nějaká jména? Někdo tam nemá co dělat? Někdo chybí?

numero528:
No nějaký jména mi jsou povědomý.. Jarda bude dělat v kabinách tatíka :D

Dead:
No, neboj, nejstarší je tam Petr Nedvěd, takže tam na to budou dvá. :D

Celkem mě zaskočila nominace hráčů jako Kaberle, Barinka, Červenka a Hemský, ale kdoví, třeba si hráči sednou a bude se týmu dařit. Z diskuzí na idnes.cz, sport.cz, apod. se mi chce zvracet.

airslava:
Verim, ze to delal Hadamczik podle nejlepsiho svedomi a ne podle osobnich sym(anti)patii. Diskuze pod clankama vubec necti, vetsinou tam pisou uplni idioti nebo trollove.

Jinak za me absolutne nechapu, ze tam neni Caslava (a Nakladal), to bude velka ztrata... dale bych stopro vzal Hudlera, na MS vetsinou hrava dobre a kanonyra stopro potrebujeme, neutahneme to jenom diky bojovnosti a tymove hre.

jinak Hemsky urcite ano, je sikovnej s pukem a dokazi hru ozivit, obejit par hracu idividualne a vytvorit sanci

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi