Sport > Hokej

NHL 2013/2014

(1/1)

Dead:

Nejprestižnější hokejová soutěž již začala a první odehraný měsíc se již chýlí ke svému konci, ale i tak bychom tu mohli podebatovat, nemyslíte??

Co říkáte na letošní průběh sezóny? Nějaká překvapení? Co říkáte zatím na výkony Pittsburghu? Myslíte, že to budou právě oni, kteří zvednou SC nad hlavou? Nebo Chicago obhájí své loňské vystoupení? Vidíte snad šance nějaké jiného týmu na úspěch v bojích o SC? Boston, Montreal, San Jose?

Jak se vám líbí čeští hokejisté v této sezóně?

Není mladíček Hertl jen nafouknutou bublinou? Vstup se mu podařil, ale od té doby nepřidal.

Co říkáte na Radka Gudase? Roste nám výborný bek? V 23 letech je pro Tampu, podle slov trenéra, důležitou součástí a každý tým by chtěl jednoho takového Radka mít v sestavě. V podobném duchu se o něm vyjádřil i hvězdný S. Stamkos.

Jak si asi povede čtveřice českých hokejistů v NJ Devils. JJ, Patrik Eliáš, Marek Židlický a Rostislav Olesz? Zatím se vstup Ďáblům do sezóny vůbec nevydařil, vyhráli pouze dvakrát, pak tuším 3krát remizovali a zbytek zápasů prohráli. Co jsem si všiml, tak ze začátku nemají problém jít do vedení, ale pak přijdou individuální chyby, kterých soupěř využije a NJ zápas ztratí. Problém bude asi i na místě brankářů žádný z nich zatím nepředvádí extra výkony, M. Brodeaur je podle mého za zenitem, i když své si odchytá a C. Schneider je nejistý. Neměl by se na to Jarda na stará kolena už vyprdnout a vrátit se do KHL/ELH? Nebo je to takový dříč, že vydrží i příští sezónu v NHL?

Jakou pozici zaujímají čeští brankáři? Pavelcovi se ve Winnipegu nedaří, sám všechno chytit nemůže, když ho obrana nechává ve štychu. M. Neuvirth příliš šancí v Capitals nedostává a Mrázek to má v Detroitu hrozně těžké. T. Vokoun je po operaci krevních sraženin a nyní se bude dlouho léčit. Jasnou jedničkou tak pro Pens zůstává Marc Andre Fleury. Nevypadá to na propad brankářské školy, která u nás byla vždy kvalitní a post brankáře byl ten poslední, který nás trápil?

Informace budou čerpány ze serveru www.nhl.cz, díky za ně!

Dead:
Tak Jarda při výhře NJD nad Bostonem vstřelil svůj 119. vítězný gól. A hned po tom, co měl jít do čela, tak se najednou ozvali statistici, že prý G. Howie jich má 121. Přičemž, co jsem se tak pídil, tak jsem se na Howieho pořádně nedohledal. Navíc se mi nezdá, že by najednou ze sezón, které neměli zpracované (předešlé sezóny) zvládl Howie nasekat kolem 100 vítězných gólů. Očekávám, že pokud Jarda přidá ještě 3 vítězné góly, tak se najde ještě někdo další. Asi mají v NHL strach, že by je JJ mohl strčit do kapsy, tak pro to dělají všechno možné.

na idnesu včera vyšel článek, že nám rostou v NHL kvalitní centři (pleky, sobotka, hanzal a krejčí), jsem zvědavý, jesli nám roste také někdo na křídla, na post obránce a brankáře. Zatím mě napadá jen pár jmen z NHL na post obránce - Gudas, Martínek a samozřejmě Židlický.

Dead:
Tak co? Sledujete někdo NHL? Jakému fandíte týmu? Někdo velkým překvapením nebo naopak zajetý standard? Co říkáte na výkony našich borců v NHL? Kolik z nich si zaslouží jet na olympiádu?

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi