Philadelphia Flyers FANS

(1/9) > >>

Dead:
Philadelphia Flyers

Vítám všechny fanoušky NHL a hlavně fanoušky tohoto skvělého týmu. Přiznám se, že týmu nefandím dlouho, vlastně od začátku téhle sezóny a důvod je prostý - je jím Jaromír Jágr. Tahle persona mě zlákala natolik, že jsem začal NHL sledovat a viděl jsem většinu ze základní části NHL. A nyní, když se dostali do PO, tak není zápas, který bych vynechal. Tento topic je tak založen pro všechny fandy Philadelphie Flyers, ne Jaromíra Jágra. Kdo chce, může založit, ale já bych to asi nejspíš časově už nestíhal. Jen dodám, že ve 40 leti je stále platným hráčem a v současné době v PO je druhým nejužitečnějším Čechem, hned za J. Voráčkem, který je také z Philadelphie.

Oficiální stránky klubu:
flyers.nhl.com

Co říkáte na sestavu? Na kouče P. Lavioleta? Na obranu Phily? Dle mého největší slabina spolu s brankářským duem Bryzgalov-Bobrovski. U Bryzgalova byla dle mého chyba, že mu dali kontrakt na 9 let dopředu. Jak vidíte mladého a nadějného C. Girouxe? Udrží si svloji dravost a šikovnost?? A zůstane i v příštím roce ve Flyers?? V letošní sezóně se umístil na 3. místě v kanadském bodování a nyní vede i kanadské bodování PO.

Dead:
Zápasy v PO v letošní sezóně:

Philadelphia Flyers vs Pittsburgh Penguins
1. zápas 4:3 v prodloužení
2. zápas 8:5
3. zápas 8:4
4. zápas 3:10 (Bryzgalov i Bobrovski shodně po 5 gólech)

Dead:
Tak Phila bohužel na Devils opět nestačila. Prohrála po 18 minutách prodloužení. Asistenci si připsal J. Jágr a J. Voráček. Uvidíme jak bude probíhat druhý zápas na ledě New Jersey.

Phila opět vstřelila první gól a opět prohrála. Mi to tak přijde, jako by museli dostat gól či víc gólů, aby začali hrát pořádně. A zvěsti o tom, že nemaj sílu, tomu nevěřím.

Dead:
Poslední zápas začala Phila velice dobře. Dostala se do rychlého vedení 2:0. Stav nevydržel bohužel ani do konce první třetiny, rozjetí Ďáblové stihli srovnat a po 1. třetině bylo tak skóre 2:2. A po zbytek zápasu už skórovali pouze Devils. Philadelphia nepředvádí vůbec dobré výkony, Devils jsou všude dřív, dohrávají osobní souboje, nenechávají prostor soupeřům, okamžitě napadají a jejich hokej se mi velice líbí. Jsem zvědav jak se předvede Philadelphia v 5. zápase doma.

Dead:
A je po nadějích. Phila dnes v noci prohrála i 5. zápas a do bojů o SC už nezasáhne.