TV, Filmy a Seriály > Filmy

Já, legenda/I am Legend (2007)

<< < (2/7) > >>

Stedry:
No Já se musím přiznat , mě osobně se ten film moc nelíbil.Pořád jsem v tom filmu čekal na něco ,co vůbec nepřišlo. :P Myšlenka filmu není špatná , ale co se týče akčnosti a napjetí nic moc provedená.Will Smith jako vždy dobrý , to bylo asi všechno.

Ludwig Mies van der Rohe:
Tak, su tu opět - kdo neviděl alternativní konec, nebyl o nic ochuzen. Pokud se někomu konec nornmální verze zdál "hollywoodský", tak teprve ten druhý je ryze takový. Opravdu je ten alternativní konec nepochopitelný a špatný. Zdá se, že ve filmu několikrát desocializovaní "světloplaši" najdou v sobě kousek oné lidskosti a nenechají doktora Nevilla zemřít, jen si přijdou pro lásku svého "vůdce", odmítnou možnost vyléčení a odejdou z rozbitého domu. Konec s autem odjíždějícím do neznáma a vstříc naději - joj, kolikrát to už v takových filmech bylo? Tisíckrát? Opravdu mě ten konec nenadchl.

Ke uživateli Stedry, co přesně jsi od filmu čekal? Akční bombu se stovkami mrtvých mrtvých? To umí natočit každý, ale co takhle pouť jediného člověka mezi těmito mrtvými a jeho snaha o jakousi nápravu bez jediného výstřelu? To jsme opravdu tak namlsaní pompézními filmy typu Armageddon? Snad ne, probůh...

Fenrir:
Mě se ten film líbil hodně, Will tam hrál sice trochu rozpačitě, ale jinak to zvládl na jedničku, některé situace mi přišly přehnané až absurdní, ale to k tomu hold patří. Jinak, čest virům a nevychovaným psům.

HĘŁŁĘR:
Film na jedno podívání večer u počítače akorát  :o

Ať si říká kdo chce co chce, Will to zahrál dobře, příběh sice tuctovej ale u monitoru jsem vydržel a nezýval jsem ... jen jsem hezky  :pop: a čučel .))

Dávám tomu 8/10

Astero:
Dobrý film- záčátek úplně supr, potom to sice mírně upadá, ale vcelku se mi líbil.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi