TV, Filmy a Seriály > Filmy

Pravidla

(1/1)

Losos:
     

1) I zde platí závazná pravidla MaxiFóra.

2) Do fóra Hvězdy stříbrného plátna patří diskuze na téma herci, režiséři, filmy. Nepatří sem prosby o nalezení určitého filmu ani vaše vlastní tvorba.
      Definice diskuze - viz zde http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/diskuze-diskuse

3) Vždy zakládejte téma pro jednotlivý objekt, nikdy ne pro více objektů (tzn. více herců nebo filmů). Než nové téma založíte, podívejte se, zda tu ještě takové téma není. Duplicity budou zamykány.

4) Název tématu obsahuje pouze tyto náležitosti:
     - u filmů: jméno filmu ve tvaru "český název / originální název (rok výroby)"
          příklad: Indiana Jones a poslední křížová výprava / Indiana Jones and the Last Crusade (1989)

     - u osob: celé jméno herce a v závorce datum narození, popř. smrti
          příklad: Heath Ledger (4.4.1979 - 22.1.2008)

Název nepište se zapnutým Capslockem a nepřidávejte ani žádné ozdůbky.

3) V tématu umístěte odkaz na csfd a imdb umístěný v code a napište svůj názor na film/osobu. Dále můžete připsat další nepovinné údaje - (vaše) hodnocení filmu v procentech, přidat plakát, fotku filmu, fotku herce (nepřehánějte to s nimi, na celé téma stačí maximálně 3, nejsme galerie) a podobně. Mějte na paměti, že toto je diskuze o filmech. Proto pokud přispíváte do tématu s hercem/režisérem, snažte se držet tématu filmů - nerozebírejte, ve které reklamě je herec více sexy.

4) Rozvíjejte diskuzi na dané téma, přispívejte svými názory. Výslovně jsou zakázány jedno- či několikaslovné příspěvky s nulovou vypovídající hodnotou.
          příklad: Super film, To si musím stáhnout!

5) V případě, že vás dané téma nezajímá, netýká se vás ani o něm nic nevíte, tak do něj nepište. Nevyvolávejte flame a respektujte názory ostatních uživatelů.

6) V žádném případě zde nezveřejňujte odkazy na download filmov!

7) Posouzení tématu je na moderátorech a administrátorech. Slovo moderátora je konečné. Pravidla neplatí zpětně, ale pouze pro nově založená témata/příspěvky. Opakované porušení pravidel bude trestáno.

8.) Diskusie ohľadom žánrov, efektov, prípadne všetky iné diskusie netýkajúce sa jedného filmu smerujte do sekcie Filmy a seriály

Jane Irulan:
Všem návštěvníkům diskusní sekce Hvězdy stříbrného plátna!

Na vědomí se dává, že s nastupující změnou politiky MF dochází k naprosto neuvěřitlnému úpadku této sekce. Diskuse upadla na zmar a diskutující uživatelé jsou znechuceni tímto stavem! To vše během pouhopouhých pěti dní! Jako majordomus této sekce si vyhrazuji právo jednoznačně hodnotit příspěvky uživatelů a rozhodovat, které posty jsou účelový spam s cílem získat kýžených 10 příspěvků a vstup do DL sekcí!

1) Spam bude bezslitování mazán a autor bude hodnocen AH - Záškodník. Vaše snahy o získání 10 rychlých postů budou vést pouze k tomu, že budou smazány a získáte AH, tedy nesmazatelný zámek na DL!

2) Posty uživatelů s AH - Záškodník budou mazány okamžitě!

Pomoc:

Pište pouze příspěvky, kterými chcete přispět do diskuse, která je zde. Pište minimálně několik vět a vyjadřujte svůj názor.

Následující posty jsou ukázkou toho, co hodnotím a budu hodnoti za spam!

Jane Irulan--- Kód: ---Mam slabost pro starowek a historii celkowe,Russell Crowe je skwely herec,film je skwely,ale hudba to posunuje jeste uplne jinam,masakr..
řemeslně dobře udělaný film, ale na mě docela sirový, myslím, že většinou stačí jen naznačit a fantazie, kterou jsme snad všichni obdařeni, to dokreslí
ať si říká kdo chce co chce ...prostě dobrýýý
Je to jeden z mých nej filmů
Jo dobrej filmík, moc se mi líbil sice je to už něakej patek co sem ho viděl (ne jen jednou)!
není tam teda toho moc z historie, ale ztojí za to se na něj mrknout ! Super
Tenhle film je fakt dobrej...Trója nemá šanci Neřeknu...Nejlepší byl Joaquin Phoenix,jak už tady někdo říkal..
--- Konec kódu ---


A toto je příspěvek tak, jak by měl vypadat


--- Kód: ---Ja osobne mam Harryho Pottera docela rada, bez ohledu na ruzne kritiky, ktere clovek casto slysi - ze je to slatanina. Knizky mam prectene vsechny  a dobre si uvedomuji, ze Rowlingova musela mit cely pribeh velmi dobre promysleny. V prubehu dalsich dilu se dejove casto odkazuje na urcite sceny z predchozich, nic neni nahodile (alespon podle meho nazoru), vsechno to do sebe uzasne zapada.
Ze je ukazka, predznamenavajici tento dil Harryho tak temna me neprekvapuje, koneckoncu i atmosfera knih zacina byt cim dal tim temnejsi a prestava byt ryze detskou literaturou. Vice se dba o psychiku postav, z teto stranky jsou vubec postavy celeho dila cim dal propracovanejsi.
Jsem uprimne zvedava, jak se autorum podari zachytit to co je v knize - vsichni vime, jak tezke je pro film vyrovnat se knizni predloze. Napriklad v Ohnivem poharu ja osobne nektere ty nitky, ktere znam z knizek, postradala - v podstate hned ten zacatek na famfrpalovem utkani byl dost useknuty. Ale budiz, kopirovanim knihy by vznikl neumerne dlouhy film. Stejne ale doufam, ze v tomto dilu bude vic odkazu, hledani vitealu a vzpominky na detstvi lorda Voldemorta k tomu primo svadeji.
Kazdopadne jsem asi prilis narocna, prestoze je upoutavka zajimava, nedokazu si z ni zatim utvorit obrazek.
Takze se tesim az se film objevi v kinech a ja uvidim vse v celku.
--- Konec kódu ---

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi