Online MaXi podpora > Návody a postupy

Návod jak rozdělit soubor ve WinRARU

(1/2) > >>

Benino:
Návod jak rozdělit soubor ve WinRARU

Co je to WinRAR:

--- Citace ---Pakovací program WinRAR zvládá formáty RAR a ZIP, a umí číst a rozbalovat mnoho dalších formátů, má např. interní podporu (pouze pro extrakci) pro formáty TAR, GZ, ACE a UUE.WinRAR je nyní schopen ukládat do archivu i datové proudy NTFS. Toto je zvláště důležité pod Windows 2000, která tyto datové proudy používají k uchovávání některých informací, souvisejících se souborem, například jeho popis.
--- Konce citace ---

Stáhni WinRAR:

--- Kód: ---http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/komprese/winrar/?g[hledano]=winrar&g[oz]=3.71
--- Konec kódu ---

Návod:

1. Označíme soubor, který chceme zabalit a rozdělit na více částí a stiskneme tlačítko "Přidat" (červený rameček)2. Vybere velikost na kterou se má soubor rozdělit - pokud uploadujeme na Rapidshare.com vybereme 100MB (červený rameček)
3. Stiskneme tlačítko "OK" (červený rámeček), pokud chceme nastvit ještě hoslo k archivu, tak se přepneme do záložky "Pokročilé"4. Výsledné soubory (červený rámeček)

neemand:
A kdo chce delit archiv po 100 MB ,tak do kolonky rozdelit po .... Bytech napiste     104857600   a je to .

ales367:
když zvlojí kompesi rychlejší tak se nic tomu souboru nestane mám na mysly špatné rozdělení

Dudu:
Do kolonky s tim po kolika mb to chcete rozdelit si napiste kolik chcete mb a je to. Date treba:"150 mb" a je to. V tabulce pokrocile si muzete jeste nastavit treba heslo.

Fany:
pokud nemate cas na komprimovani a potrebujete soubor jen rozdelit, staci zvolit metodu komprese "Bez komprese" nebo "Nejrychlejší"...takhle rychle se da rozdelit soubor, jinak by ste museli cekat dost dlouho nez se soubor zkomprimuje...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi