K Maxifóru > Pravidla, reklama, sponzoring...

PRAVIDLA: obecná pravidla MaXiFóra - pozor k 10. 3. 2011 změna pravidel

(1/1)

MaXiPes:
Vítejte na MaxiFóru

Od počátku jsme si byli vědomi toho, že každý člověk je něčím jedinečný. Proto bylo naší snahou vytvořit diskusní fórum, kde je možné stát se téměř čímkoli, kde nejsou tak přísná pravidla a kde najde své útočiště co možná největší počet uživatelů. O těchto našich snahách vypovídá i fakt, že uživatel MaxiFóra má automaticky práva úpravy svých příspěvků.
   
 Pro každého z Vás jsme připravili Hodnosti, ať již Klasické, které rostou podle počtu příspěvků, tak i Speciální a Komerční, které může získat opravdu každý a se kterými rostou oprávnění, nebo odměny ve formě zlaťáků a karmy. Jsme si vědomi toho, že bez Vás bychom jen těžko existovali, a proto se Vám budeme snažit maximálně vyjít vstříc. ;)


  Tolik k úvodu a nyní něco málo k pravidlům, která jsou nezbytná k udržení pořádku a zajištění pravidel slušného chování a zacházení pro všechny uživatele:


Pravidlo č. 1 - Obecná ustanovení
     Povinností každého uživatele je brát na vědomí zprávy, upozornění a informace v sekci Obecná ustanovení a informace. Tento krok je nezbytný k tomu, aby každý uživatel věděl o nových změnách, povinnostech nebo naopak nových oprávněních.


Pravidlo č. 2 - Příspěvky
   Každý uživatel je zodpovědný za obsah svého příspěvku. Na stránkách www.maxiforum.cz se nesmí nacházet warez v jakékoliv podobě. Příspěvky obsahující warez, budou v co nejkratší možné době odstraněny. To samé platí i v případě přímého zobrazování sériových čísel, které je tímto zakázáno.
     Dále jsou zde zakázány urážky, osočovaní, rasistické a vulgární vyjadřování, hanobení národa, rasy, etnické skupiny, rasová nebo náboženská nenávist, diskriminace, násilí či vše kolem dětské pornografie a zoofílie. Příspěvky v rozporu s tímto pravidlem můžou být bez udání důvodu přesunuty, smazány, nebo může být učiněno jiné opatření k jejich zneplatnění.


Pravidlo č. 3 - Slovní napadání
     Neboť si členů MaxiFóra vážíme, platí zde dále zákaz používání vtipů, posměšků a urážek na adresu VŠECH uživatelů.
  Zmíněné prohřešky budou ohodnoceny takto:
[*] napadání mezi usery : napomenutí moderátorem formou varování přímo v diskuzi nebo upozornění formou SZ
[*] opětovné napadání userů nebo výpady vůči uživateli s Mimořádnými hodnostmi,  Moderátorům a  Administrátorům : zvýšením stupně varování nebo AntiHodností
[*] při recidivě : opětovné zvýšení stupně varování do polohy umlčení nebo klasická posloupnost antihodností ( krtek, masařka, saranče a prase ). Pokud ani tento způsob varování nepřiměje uživatele ke slušnému chování, následuje BAN na daný nick popřípadě IP adresu.
[/list]


Pravidlo č. 4 - Obchodování
     Je zakázán prodej/výměna datových médií (dat) s nelegálním obsahem a obsahem vázaným licenčním ujednáním. Porušení  tohoto bodu může znamenat vyloučení z komunity. K obchodování mezi uživateli využijte naši Nákupní poradnu, Tržnici nebo náš Bleší trh. Děkujeme.


Pravidlo č. 5 - Erotika
     Osobám mladším 18-ti let je zakázán vstup do sekcí s erotickým obsahem. Uživatel vstupující do této sekce potvrzuje následující body:

* 1. Jsem dospělý(á), je mi alespoň 18 let, a pokud se nacházím v zemi, kde je zákonná plnoletost  stanovena vyšším věkem, dosáhl(a) jsem již tohoto věku.
* 2. Neposkytnu ani nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 ti let, ani jiným osobám které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.
* 3. Veškerý obsah který se na webu nachází je legálně pořízen a všichni aktéři zde zobrazovaní jsou starší 18 ti let.
* 4. Na tomto serveru se nenachází a nesmí nacházet žádná data vázána licenčním ujednáním. Posílat jiné přílohy než ilustrace je tímto zakázáno.

Pravidlo 6 - Odkazy

* Živé odkazy (tj. odkazy v tagu URL) jsou povoleny ve všech diskuzních sekcích včetně podpisů.
Je však stále zakázáno používat živé odkazy na jiná fóra, konkurenční weby a to i v podpisech!
* Na obrázky v rozumné velikosti linkované z jiných webů je doporučeno používat tag IMG. V případě velkého obrázku tag CODE. Obrázky lze vkládat také jako přílohy do příspěvků v max. počtu 8.       

Pravidlo 7 - Odpovědnost
     Jak již bylo uvedeno, každý je odpovědný za obsah svého příspěvku. Diskusní fórum MaxiFórum, administrátoři, moderátoři ani poskytovatel hostingu tak nenesou při porušení uvedených pravidel žádnou zodpovědnost. Fórum vzniklo jako otevřený portál pro každého a je jen na Vás čím jej budete plnit ...


Pravidlo 8 - Moderátorské zásahy
     Celý maxi team (Moderátoři, maxi Moderátoři, Administrátoři) dohlíží pravidelně na pořádek na fóru a na základě vlastního úsudku moderují/korigují všechna témata a příspěvky. Jakýkoli jejich zásah je brán jako slovo celého týmu a je konečný.


Pravidlo 9 - Oznámení a upozornění e-mailem
     Uživatel, potvrzením  registrace dále souhlasí s tím, aby mu byly zasílány oznámení a upozornění e-mailem. Toto nastavení může každý uživatel změnit ve svém profilu v záložce Upozornění a email. V tomto případě tak nejde o nevyžádaný spam. V případě potíží však neváhejte využít náš email: maxiforum[zavinac]seznam.cz


Pravidlo 10 - Oznamování
     Pokud naleznete příspěvek v rozporu s některým z pravidel, využijte prosím funkci Nahlásit moderátorovi a oznamte tuto skutečnost moderátorům. Děkujeme.


Pravidlo 11 – Kopírování
Je zakázáno kopírovat jakýkoliv obsah stránek www.maxiforum.cz bez písemného souhlasu autora dané věci.Závěrem bychom Vám všem chtěli  poděkovat za registraci a za aktivní podílení ať již formou článků fotografií nebo čehokoliv jiného zde na MaXiFóru.  Team MaxiFóra

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi