Všeobecný diskuzní koutek > Průzkumy a ankety...

Co jste přečetli?

(1/14) > >>

Fenrir:
Dávejte sem svoje poznatky z přečtených publikací, jen prosím aby to bylo čistě beletrické dílo a ne nějaká obrázková knížka.

Tak já jsem například naposledy přečetl od N. Mailera Nazí a mrtví
Je to o osudech vojáků na ostrově Anopopei a jejich válce proti Japoncům. No doporučuju přečíst, je to dost zajímavé ta psychologie a celkově jak se mění ráz knihy.  ;) A teď vy !!!

Dudu:
Harry Potter a relikvie smrti :)

Merlin:
F.Herbert :Spasitel Duny - již potřetí . Díl, na který tato knížka navazuje DUNA  je asi to nejlepší , co mě v Sci-Fi potkalo. Znovu jsem to přečetl, protože syn F. Herberta Brian doplnil otcovu ságu o další svazky, které dějově předcházejí původní tvorbu, tak se tím prokousávám znovu a je to paráda :)

Ludwig Mies van der Rohe:
Když nemůžu spát (jako třeba teď), tak čtu Kinga nebo Forsytha. Jenže naposledy jsem přečetl Blaze od Richarda Bachmana (což je ve skutečnosti pseudonym S. Kinga) - je to pěkný příběh o jednom kdysi inteligentním, avšak díky úrazu nyní retardovaným chlápkovi a únosu dítěte.
Taky mám rozečteny "Sudety pod hákovým křížem" od kolektivu autorů - netřeba nijak blíže představovat.
A nedávno jsem taky dočetl Akta Hitler - je to přepis složky, kterou na Hitlera nechal udělat Stalin, informace získal od zajatých Hitlerových pobočníků - Günscheho a spol., velmi zajímavé...

princess.joane:
Naposledy sem přečetla My děti ze stanice ZOO a teď čtu HP a Relikvie smrti v angličtině...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi