Všeobecný diskuzní koutek > Průzkumy a ankety...

Nejoblíbenější značka piva

(1/41) > >>

juta:
Pro mě to je asi Staropramen a Heineken, ale mám rád více značek (Kozel je taky skvělej a Budvar). I když po pravdě, nepohrdnu žádnou značkou, hlavně že je to pivo  :D Docela mě překvapila značka Pardál, levnej, neznámej a přeci dobrej.

MaXiPes:
To je téma přímo pro mě! ;D
Já mám rád pivo černé.
Nijak to nerozlišuji, ale Kozel je Kozel :D

jenda.vranik:

--- Citace: juta.mahmud  05. 04. 2008 v 18:14:11 ---Pro mě to je asi Staropramen, ale mám rád více značek (Kozel je taky skvělej a Budvar). I když po pravdě, nepohrdnu žádnou značkou, hlavně že je to pivo  :D Docela mě překvapila značka Pardál, levnej, neznámej a přeci dobrej.

--- Konce citace ---

Pardál není značka, ale druh piva od Budwaru. Neznámý je jenom mimo Jižní Čechy. Tady v Budějkách ho pijeme už něco přes rok a je velice výborný. Krom toho mam asi nejvíc v oblibě Gambrinus.
No a jedna perlička. To jsme takhle v rámci předmětu Jakost rostlinných produktů dělali degustaci piv s hodnocením. Sešlo se asi 16 značek piv a všechny jsme podrobili pečlivému zkoumání. Nejlépe z toho vyšel Bernard.

Merlin:
G10 - klasická dešťovka na žízeň, jinak samosebou plzničku, a vlastně většinu piv , když jsou dobře opečovávaná  :)

Neo:
Tak u mě vede HOLBA Šerák  ;) 11°   Určitě stojí za to Holbu zkusit!Opravdu vynikající!Jinak mimo Holbu samozřejmě Radka a Plzeň  :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi