Všeobecný diskuzní koutek > Průzkumy a ankety...

Z jakého důvodu stahujete filmy?

(1/8) > >>

juta:
Toto mi stále vrtá hlavou. Já stahuji filmy buď z toho důvodu že se na něj chci kouknout a taky že mě nějak svedl název filmu. V anketě můžete dát tři hlasy.

Neo:
Tak to už je otázka jak kdybych se zeptal proč posloucháš hudbu a proč ji stahuješ!Mi to hlavou nevrtá!Přijde mi to naprosto normální!Nikdy jsem takový problém neřešil!Prostě když chci tak si stáhnu nějaký film.U mě se většinou jedná o nějaké novinky ze světa filmu  ;)

Lop@ťák:
No přeci abych se na něj kouknul ne? :-D

fox33:
Tak dal sem "abych se na nej kouknul" ale kdyby tam byla moznost "Nechci si je kupovat" tak dam tu.... Proste me prijde trochu moc koupit si za 500kc film a jednou na nej kouknout a pak ho hodit do policky ....a jeste ke vsemu kdyz treba ten mesic se sejde 5 titulu tak to abych rozbil prasatko :( .. treba neco jinyho je to s hudbou ..to poslouchas furt ale film te vetsinou pobavi jen jednou.....domluvil sem  :)

Merlin:

--- Citace: fox33  27. 03. 2008 v 23:23:39 ---Tak dal sem "abych se na nej kouknul" ale kdyby tam byla moznost "Nechci si je kupovat" tak dam tu.... Proste me prijde trochu moc koupit si za 500kc film ....
--- Konce citace ---
Když si ten film koupíš, tak je to ještě ta lepší varianta, nejhorší je , když jdeš do kina( ve dvou a více , pokud máš děti), + nějaké ty multiplexové doplňky (popcorn apod.) na pětikile se nezastavíš a to si vůbec nepřipouštím variantu, že se ti ten film nebude líbit  >:(

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi