Elektronika a počítače > Software

Nejoblíbenějším přehrávačem byl v únoru Windows Media Player

(1/9) > >>

MaXiPes:


Nejstahovanějším multimediálním přehrávačem se v únoru stal Windows Media Player. Na druhém místě skončil IrfanView, třetí příčku pak obsadil MV2 Player. Uživatelé však hojně stahují i další freewarové multimediální přehrávače s množstvím zajímavých funkcí.

Podle statistik serveru Slunečnice.cz je Windows Media Player jedním z nejznámějších a nejpoužívanějších programů pro přehrávání hudby a filmů, poslech internetových rádií a práci s multimédii.

Mezi jeho hlavní výhody patří možnost přidávat oblíbené klipy do záložek pro rychlé a snadné přehrání, automatické stahování potřebných kodeků z internetu, kopírování disků či podpora mobilních zařízení.

Pomyslnou stříbrnou medaili získal rovněž velmi populární IrfanView, který je zaměřený na práci s grafikou a obsahuje všechny funkce potřebné pro správu obrázkových souborů. Podporuje značné množství grafických formátů, ale i zvukových souborů a přehrávání CD.
MV2 Player, ač velmi schopný, skončil třetí

Třetím nejstahovanějším multimediálním programem byl MV2 Player. Tento skinovatelný přehrávač dokáže přehrát všechny známé formáty zvukových souborů a animací, ale funguje i jako jednoduchý prohlížeč obrázků.

Podporuje titulky a DivX u video souborů a v případě přehrávání MP3 umožňuje načtení a zobrazení playlistů.

Z dalších kvalitních a bezplatných multimédií, která se umístila v první desítce, stojí za zmínku například Media Player Classic, GOM Player nebo VLC Player. Prvně jmenovaný vyniká zejména jednoduchostí a rychlostí, další dva zmíněné zase nabízí široké možnosti individuální konfigurace.


Říkají na idnes. Co používáte vy?

fox33:
LOL ja vsechno krom Media Playeru :D .. na hudbu Winamp a na filmy BSplayer nebo PowerDVD :D

MaXiPes:
Já mám tedy legální Visty a s WMP si vystačím, ale ten průzkum se mi také nějak nezdá...

fox33:

--- Citace: MaxiPes  22. 03. 2008 v 18:58:53 ---Já mám tedy legální Visty a s WMP si vystačím, ale ten průzkum se mi také nějak nezdá...

--- Konce citace ---

taky zalezi jestli tu stahovanost merili z jednoho serveru nebo vice ..... treba pocitaj i kdyz ti ho widle stahnout pri aktualizaci :D

Lop@ťák:

--- Citace: MaxiPes  22. 03. 2008 v 18:58:53 ---Já mám tedy legální Visty a s WMP si vystačím, ale ten průzkum se mi také nějak nezdá...

--- Konce citace ---

Sice nemám legální visty ale WMP mi stačí  teda jen na hudbu a CZ filmy potom je problém s titulkama teda aspoň u mně

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi