PC & Photo Art > Tutoriály a grafické doplňky

Rady/Dotazy/Tutoriály na přání

(1/19) > >>

arni23:
//orchid: Máte zájem o nějaký tutoriál? Zkuste o něj požádat zde, bude-li to v našich schopnostech, budeme se Vám snažit vyhovět ;)
Zdravim vsetkych nasiel som velmy pekny sig v ktorom je zapracovane kratke video a sig ma aj tak malu velkost.Chcel by som sa spitat ci by niekto nevedel na to urobit tutorial.Bol by som velmy vdacny. :o

cz68:
Zdravím.
Potřeboval bych poradit v čem a jak si upravit fotky, aby vypadaly jako na tablo.
Diky

orchidka:

--- Citace: arni23  13. 07. 2008 v 14:17:57 ---Zdravim vsetkych nasiel som velmy pekny sig v ktorom je zapracovane kratke video a sig ma aj tak malu velkost.Chcel by som sa spitat ci by niekto nevedel na to urobit tutorial.Bol by som velmy vdacny. :o

--- Konce citace ---

hojky, jelikož animace v sigu moc neuznávám, tak sem video do sigu ani nikdy nezkoušela, tak snad ten tut zvládne udělat někdo jinej  :)--- Citace: cz68  13. 07. 2008 v 23:19:23 ---Zdravim.
Potřeboval bych poradit v čem a jak si upravit fotky,aby vypadaly jako na tablo.
Diky

--- Konce citace ---

ahoj, záleží na tom, jak si ty fotky představuješ, každý tablo vypadá jinak a každá třída si to vymyslí po svým, takže info "jako na tablo" moc konkrétní není  :nee: ;) jinak to určitě můžeš zkusit ve Photoshopu  :)

Luckii:
AHoj mohli by ste udelat Tutorial na tema Reder jak vlozit jak snim pohnout umistit ?

HydroGen:

--- Citace: Luckii  03. 09. 2008 v 00:34:33 ---AHoj mohli by ste udelat Tutorial na tema Reder jak vlozit jak snim pohnout umistit ?

--- Konce citace ---

na to snad ani nepotřebuješ návod, stejně jako brusche...a je to render a tady na foru máš tutů mraky, mrkni se tu

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi