Všeobecný diskuzní koutek > Zdraví

Bolest zápěstí

(1/3) > >>

Neo:
Abych přiblížil situaci, tak jsem v zimě zhruba v lednu spadl na lyžích, ale nijak jsem hned nepocitoval bolest zápěstí na které jsem spadl  :nee:
Život šel dál a já se zápěstím nezabýval, ikdyž jsem to trochu cítil!Potom jsem opět spadl na ledě a zase na to zápěstí!Zase to zpočátku bolelo, ale co jsem pro to maximálně udělal bylo že jsem si ho svázal  :D
A ted mě z ničeho nic začne pobolívat zápěstí!Většinou to je při změně počasí  :) Má někdo nějaký tip co s tím ??
Díky  ;)

juta:
Možná by tomu mohla pomoci nějaká mastička a když ani ta nepomůže, tak bych s tím radši šel k doktorovi

jenda.vranik:
Na to je jen jedna rada. Vezmi si 30 kč a jdi k doktorovi. Nemá cenu to odkládat.

Neo:

--- Citace: jenda.vranik  26. 05. 2008 v 16:25:42 ---Na to je jen jedna rada. Vezmi si 30 kč a jdi k doktorovi. Nemá cenu to odkládat.

--- Konce citace ---

Ono, ale ted momentálně nebolí  :D jak říkám bolí jen někdy a dneska nee  :D :D

P.S. u doktora mi tak leda dají ruku do gypsu a to já ted nechci jelikož jsme postoupili do finále a budeme hrát finálovou sérii  8)

jenda.vranik:

--- Citace: Neo  26. 05. 2008 v 16:45:06 ---Ono, ale ted momentálně nebolí  :D jak říkám bolí jen někdy a dneska nee  :D :D

P.S. u doktora mi tak leda dají ruku do gypsu a to já ted nechci jelikož jsme postoupili do finále a budeme hrát finálovou sérii  8)

--- Konce citace ---

Hm, dobrý přístup. Kolik Ti je, chlapče? Pokud Tě to teď bolí jen občas, tak se připrav, že za pár let to bude bolet čím dál častěji.
Je sice dobrý, že jste se dostali do nějakého finále, ale podle mě je zdraví přednější. Ono až se třeba někdy za pár let dostavíš kvůli nesnesitelný bolesti dostavíš k doktorovi a povíš mu, že jste byli tenkrát ve finále a že jsi chtěl hrát, tak se připrav, že si doktor jen zaklepe na čelo.
Já bych neodkládal

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi