Všeobecný diskuzní koutek > Zdraví

in-line bruslení

(1/1)

noviisek:
jezdíte rádi na in linech?
milujete rampu, street, nebo jenom rádi jezdíte po městě, po silnici, či krajinou?
jaké máte brusle a jak jste s nima spokojení? co vám na nich případně vadí?
jezdíte s chráničema?
měli jste nějaké vážnější zranění?


já osobně jsem vyrůstal ve skateparku na agresivkách tempish :) tam jsem se dost otloukl a tak mě přešel strach z pádů, skotačil jsem tam asi pět let a pak jsem dva roky jezdil street. Street byl lepší, jenže u nás v Hradci Králové je na street jen pár lokalit :(
pak jsem začal hrát s kamarády inline hokej, což byla docela změna a zpestření :)
V současnosti jezdím jenom tak po městě, když nechci jet autem, MHD, nebo na kole. S přítelkyní milujeme jízdu v blízkých Třebechovicích až do Týniště, je tam soukromá cesta s krásným povrchem, přírodou a zvířaty kolem.

Teď mám rekreační brusle nike N-dorfin 5, což je brusle která je mi velmi pohodlná a proti mým druhým bruslím je to vítaná změna;)
Druhé brusle mám na hokej mám brusle CCM v4, ty si nemůžu vynachválit;) je to docela tvrdá brusle a rád potom hupnu do normálních měkoučkých bruslí;)

n dorfin 5

ccm


hokej hrajeme jenom s chráničema na kolena a někdo i na lokty, jinak to nepovažuji za nutnost, mimo hřiště naštěstí nepadám, a odřenin se moc nebojím:)

Na bruslích se mi zatím nestalo nic vážného všechny pády se obešly bez zlomenin :)

tak jen tak dál.

jenda.vranik:
no, konečně někdo, kdo se mnou sdílí nadšení nad tímhle sportem.

1. brusle jsem si pořídil před 5-ti lety. Už ani nevím co to bylo, jen vim, že jsem se na nich naučil základy jízdy. Pak jsem si pořídil K2 exo alu. Jezdím spíš po cyklostezkách, páč tady v budějkách jich je požehnaně. Jezdím každý den (kolem 12 km) a když se povede, že tam nikdo moc není (což je jen po ránu), tak se jede opravdu super.

vldomenko:
hmmm nemam inlajnove korcule ale skacem z chodov ... tych schodov bolo najviac 8 xD  :angel: aj zo zadu skacem ...

Janicka_a:
Závidím vám že máte kde bruslit, v mojem městě je jen jedno místo kde se dá bruslit, ale trasa je to dlouhá jen asi dva kilometry (což je pro bruslaře nic...), další mínus jsou díry v silnici a přítomnost aut... Což jak jsem si při seznámení s přední kapotou jednoho Golfu sama ověřila :)

jayne:
Na kolečkových bruslích jezdím hodně ráda - kromě gaučingu je to jediný sport, který mě fakt baví... Rampu bych asi nezvládla - jezdím jen u nás po cyklostezce, která vede kolem hájenky a a končí u rybníka... a naštěstí tam krásně stíní stromy podél cesty - vede začátkem lesa, takže i v létě v těch vedrech se tam jezdí dobře a člověk se může *kochat* přírodou a vůní lesa...
Co se týká bruslí - mám je už třetí rok - Nike Air s částečně otevřenou patou - a jsou super - maximální spokojenost (ložiska ABEC7). Koupila jsem je ve slevě, když vyprodávali starou kolekci a zatím jsem na nich měnila jen kolečka za o něco větší a tvrdší... Chrániče nepoužívám ani jsem nikdy nepoužívala - možná dělám chybu, ale zatím jsem spadla jen 2x - jednou do kopřiv, takže jsem měla jen pár pupínků na ruce a jednou jsme dělali blbinky s přítelem až jsem si sedla na zadek a tak nějak špatně jsem si přisedla ruku - až jsem se bála, že ji mám zlomenou (naštěstí zaledování pomohlo). Takže odřenina zatím žádná - a dokud se na bruslích cítím jistě, tak si fandím, že chrániče nepotřebuju - i když asfaltovou vyrážku bych vážně získat nechtěla :)

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi